Skip to main content

This post is also available in: EN

Ignacy Krasicki

Prezes Zarządu

Szanowni Państwo,

w 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Renoma specjalistów, których zatrudniamy i z którymi współpracujemy, opiera się na ich wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy działania do potrzeb klienta. Oferujemy nadzór nad całością procesu komunikacji lub jej wybranymi elementami. Posiadamy dobre relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i regionalnych, specjalistycznych oraz opiniotwórczych. Współpracujemy z organizacjami biznesowymi i ośrodkami eksperckimi oraz osobami znanymi i pełniącymi funkcje publiczne.

Przez lata udało nam się zbudować jedną z największych i najlepszych firm PR w Polsce. Potwierdza to prestiżowy miesięcznik Press, który od lat umieszcza naszą agencję na czołowych miejscach w transparentnym rankingu przychodów. Mamy przyjemność pracować dla największych polskich, zagranicznych i międzynarodowych koncernów. Mniejszych klientów otaczamy oczywiście równie staranną obsługą.

Wysoka pozycja w branży PR to duża odpowiedzialność, która wiąże się z wykraczaniem poza działania prowadzone jedynie na rzecz klientów. Wspieramy więc inicjatywy społeczne i kulturalne, angażujemy się w organizację przedsięwzięć o charakterze historycznym i patriotycznym.

Warto wspomnieć o takich wydarzeniach, jak m.in. pomoc w organizacji Gali „Anny dla Anny” na rzecz Fundacji Anny Dymnej, obchodów 80-lecia Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego czy też 600-lecia Unii Horodelskiej, czyli Unii Polsko-Litewskiej. Agencja aktywnie działa na rynku sztuki, czego przejawem jest wspieranie Galerii Delfiny oraz wielu projektów artystycznych i wydawniczych.

Jesteśmy zaangażowani w działania społeczne, m.in. w Rajd Teraz Kobiety, który promował profilaktykę onkologiczną wśród kobiet. Współpracujemy z Fundacją Dorastaj z Nami, opiekującą się dziećmi policjantów, żołnierzy czy strażaków, których rodzice zostali poszkodowani lub zginęli na służbie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i naszą dotychczasową działalnością.

Nagrody i wyróżnienia