W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe - dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Naszą misją jest budowa wzajemnego zrozumienia między uczestnikami życia publicznego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm oraz instytucji publicznych, pomagając im w zarządzaniu komunikacją z otoczeniem, w tym z mediami.

Rynek public relations w Polsce dynamicznie się rozwija, a my wraz z nim. Wprowadzamy nowe usługi i narzędzia PR, w tym m.in. kompleksową obsługę eventów, powiększamy zespół do pracy z nowymi  Klientami. Pozwala to nam utrzymywać mocną pozycję w branży czego potwierdzeniem jest wysoka, druga pozycja w rankingu agencji public relations według przychodów w 2014 roku prestiżowego miesięcznika Press. Dwa spośród pięciu największych polskich przedsiębiorstw (ranking „Rzeczpospolitej”) to obecni klienci naszej agencji.

Wysoka pozycja w branży PR to duża odpowiedzialność i wyzwanie przekraczające działania na rzecz klientów. Wspieramy więc inicjatywy społeczne i kulturalne,  angażujemy się w organizację przedsięwzięć o charakterze historycznym i patriotycznym.

Renoma specjalistów, których zatrudniamy i z którymi współpracujemy, opiera się na ich wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy działania do potrzeb Klienta. Oferujemy nadzór nad całością procesu komunikacji lub jej wybranymi elementami - zapraszamy do zapoznania się z ofertą i naszą dotychczasową działalnością.

Ignacy Krasicki
Prezes Zarządu
Polityka prywatności
Adres wydrukowanej strony: http://art-media.com.pl/o-nas.htmlWydrukowano dnia 2018-11-21Oprogramowanie: WEBPUBLICA intelligence on line
zamknij okno